Copernicon – Panel dyskusyjny Remake, retelling, sequel i prequel – Cz. I

5 komentarzy

Myszmasz spędził cały weekend pałętając się po Coperniconie, gdzie Mysz wzięła udział w kilku panelach. Na pierwszy ogień idzie panel “Reebot, retelling, prequel i sequel” w którym dyskutanci zastanawiają się czy wysyp wszelkiej maści remake’ów to dowód na śmierć wyobraźni w Hollywood.

POBIERZ WERSJĘ AUDIO

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Lub przesłuchaj na iTunes
Lub dodaj feed RSS

Możesz też polubić nasz fanpage na Facebooku

Tags: , , ,

 • Dziękuję :)!
  Jeśli mogę pomarudzić, to jakość dźwięku jest taka sobie. Słuchałam tylko, nie wiem jak video, ale najlepiej słychać Myszę i Pawła. Prowadzący często ginie, a niektórych wypowiedzi publiczności musiałam się domyślać.

  • Niestety, nagranie było nieautoryzowane, że tak powiem, więc położyłem dyktafon tam gdzie mogłem, więc niestety trochę jakość niedomaga. Wydaje mi się, że druga część wyszła lepiej, poza tym była bez udziału publiczności. Już się wrzuca, ale ponieważ potrwa to parę ładnych godzin to pewnie opublikujemy już jutro rano.

   • Żeby nie było, ja jestem Wam bardzo wdzięczna za to nagranie :). I czekam na drugą część. PS. czy to znaczy, że regularny odcinek będzie dopiero 05.10?

    • Niestety dokładnie tak. Ale Mysz brała udział w jakichś 4 albo 5 panelach więc do tego czasu powinno być więcej atrakcji.

     • Łukasz Świniarski

      Słuchania Myszy nigdy dość 😀