Grymasz 001 – Podsumowanie E3 2017

4 komentarze

Targi E3 posłużyły za dobry pretekst aby stworzyć spin-off Myszmasza poświęcony wyłącznie grom komputerowym. W tym odcinku rozwodzimy się nad grami prezentowanymi na E3, które z tych lub innych powodów przykuły naszą uwagę. A zebrało się tego sporo. Dajcie znać, jak podoba wam się nasz nowy format, to postaramy się odpowiednio dostosować kolejne odcinki. W przeciwieństwie do regularnego Myszmasza, Grymasz będzie ukazywał się nieregularnie, kiedy akurat będziemy mieli jakieś gry do omówienia.

Możecie nas także wspierać na Patronite: patronite.pl/myszmasz
Dzięki waszej pomocy nie ma tygodnia bez Myszmasza!

Zapraszamy do słuchania i jak zwykle czekamy na wasze komentarze i uwagi tu na stronie, pod adresem myszmaszpodcast@gmail.com albo na facebooku.

POBIERZ ODCINEK

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Muzyka intro/outro: Borderline zespołu Fantastic Vamps

Tags: , , , , , ,

 • Jeśli Giermasz/Grymasz (mam dysonans; która nazwa jest ostateczna? :D) przetrwa, to postaram się następnym razem przygotować wcześniej i nie wyjść! ^^

  A mój komentarz do E3 jest w sumie tylko jeden: BG&E2, AAAA, czekaaaam! <3

  • Krzysiek Ceran

   No “Grymasz” jest wolną nazwą, “Giermasz” okazał się zaklepany przez Radio Szczecin.

 • disqus_0Ly2KfoJJY

  myszmasz kiermasz

 • Dahmian

  Fajny spin-off 😉 Bardzo dobra decyzja o zrobieniu osobnego podcastu tylko o grach. Mam nadzieję, że jednak przynajmniej raz w miesiącu znajdziecie czas na Grymasza.