Myszmasz 181 – Antylopy robią brum

3 komentarze

W tym tygodniu mamy dla was odcinek, w którym przekazujemy sobie mikrofon jak sztafeciarze pałeczkę. Zaczynamy bez Myszy, by omówić najnowsze newsy (a także sporo nieco już zleżałych newsów). Następnie przez moment we trójkę rozmawiamy o różnych rzeczach, m.in. raz jeszcze o komiksie “Rat Queens”. Po czym Krzysiek wypisuje się z odcinka, bo nie potrafi docenić kina rozrywkowego, a Kamil i Mysz zaczynają rozprawiać o “Szybkich i wściekłych”.
Możecie nas także wspierać na Patronite: patronite.pl/myszmasz

Dzięki waszej pomocy nie ma tygodnia bez Myszmasza!

Zapraszamy do słuchania i jak zwykle czekamy na wasze komentarze i uwagi tu na stronie, pod adresem myszmaszpodcast@gmail.com albo na facebooku.

POBIERZ ODCINEK

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

00:01:50 – O “Battlefront II” i “Battlefront II”. Doniesienia i zapowiedzi
00:18:40 – Powiew wolności pachnie harmattanem. “Fioletowy hibiskus” Chimamandy Ngozie Adichie
00:25:30 – Dedeki i dezynwoltura. Komiks “Rat Queens” okiem Myszy
00:39:50 – Bad Day. “You’re Never Weird On the Internet (Almost)” Felicii Day
01:01:55 – Szybciej! Film “Szybcy i wściekli 8”
01:27:45 – Wścieklej! Film “Szybcy i wściekli 8” [SPOJLERY]

Tags: , , , , ,

 • Bardzo mi się podoba, że omawiacie teraz więcej książek :).

  Being contrary, przesłuchałam audiobook Felicii. O ile sposób jej mówienia mi nie przeszkadza, pewnie zbyt często oglądałam Vaginal Fantasy Book Club jako podcast i jestem przyzwyczajona, to strasznie brakowało mi więcej szczegółów w tej najciekawszej części.
  Nie chcę plotek, ale ciekawiło mnie jak się pracuje na planie serialu webowego kiedy jest się producentką i nie. Albo jak wyglądają kulisy wielkiego konwentu. Wielka szkoda, że tego tu nie ma.

  • Wróciłam do słuchania audiobooków (na zmianę z podcastami), więc pewnie książek będzie więcej. Poza tym trzeba się wyrobić z Goodreads Challenge 😀

   Też mi brakowało tych szczegółów. Zauważyłaś, że tak jak sporo było o jej kontaktach z bratem, nie wspomniała ani słowem o Team Hooman, czyli społeczności, która wyrosła wokół ich wspólnego streamingowania gier i Geek&Sundry? Trudno mi zrozumieć, czemu niektórym fragmentom poświęciła tak wiele czasu i uwagi, a inne kompletnie przemilczała.

   PS. Nie znałam VFBC – dzięki za namiar!

   • Goodreads Challenge to poważna motywacja :D! Polecam jeszcze opowiadania z Tor.com, GR liczy je tak samo jak książki ;).