Myszmasz 188 – Never go full Fuller

6 komentarzy


W tym tygodniu wyszedł nam krótki odcinek ze zmęczonym Kamilem. Zmęczenie i krótkość nie przeszkodziły nam w omówieniu szerokiego spektrum tematów, od “Seinfelda” i netfliksowego serialu o kobiecym wrestlingu, przez nową powieść Anny Kańtoch po podsumowanie pierwszej serii “American Gods” i rozmowę o Savage Landzie. Zapraszamy do słuchania.
Możecie nas także wspierać na Patronite: patronite.pl/myszmasz
Dzięki waszej pomocy nie ma tygodnia bez Myszmasza!

Zapraszamy do słuchania i jak zwykle czekamy na wasze komentarze i uwagi tu na stronie, pod adresem myszmaszpodcast@gmail.com albo na facebooku.

POBIERZ ODCINEK

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

01:00 – Reżyser solo. Doniesienia i zapowiedzi
14:30 – I am woman, hear me wrestle. Początek serialu “Glow”
24:10 – Bigger, Fuller & Uncut. Serial “American Gods”
30:45 – Wieś zła. “Wiara” Anny Kańtoch
38:00 – No soup for you! Serial “Seinfeld”
49:00 – Zrzynki mniejsze i większe. Mysz pyta o komiksy

Tags: , , , , , , , ,

 • Yay, wrócił dział “Mysza pyta o komiksy” :)! Bardzo mnie to cieszy.
  Podobał mi sie rozrzut tematyczny tego odcinka, chociaż od samego słuchania Kamila robiłam się senna (niewyspanie jak ziewanie widać się zaraźliwe).

 • Elka

  Mogę pytanie nie na temat? Czy są jakieś kreskówki o Batmanie i Spidermanie które można pokazać 4-latkowi (czyli niezbyt mroczne tak w kolorystyce jak i klimacie) ?
  Będę wdzięczna.

  • Krzysiek będzie się musiał wypowiedzieć, może coś widział. JA wiem o istnieniu Batman: The brave and the bold, które jest robione pod dzieci, ale sam nie widziałem, więc nie ręczę. Krzysiek, ratuj!

  • Krzysiek Ceran

   Batman the Brave and the Bold (po polsku “Odważni i bezwzględni”) powinno się nadawać. Są tam odniesienia i dowcipy dla starszych widzów (…jak ta scena, gdzie Catwoman, Black Canary i Huntress śpiewają o tym, że żaden superbohater nie jest tak dobry w łóżku jak Batman), ale powinny przelecieć nad głową czterolatka.

   Obecnie leci serial Justice League Action – to taka krótkometrażówka, bodajże z dziesięciominutowymi odcinkami – która też powinna się nadawać. Ale, ważne – ja ich nie oglądałem, znam tylko fragmenty z jutuba, więc to jest taka intuicyjna polecanka, nic pewnego. Musisz sama obejrzeć parę odcinków i zdecydować.

   Co do Spider-Mana to zakończony niedawno serial “Ultimate Spider-Man” był robiony pod młodszego odbiorcę. Ale znowu – widziałem może pół odcinka…

   • Elka

    Dzięki wielkie 🙂 przetestuję.

 • Easter była w książce, ale bardzo krótko (Wednesday i Shadow przyjeżdżają ją zwerbować, siedzą na pikniku i w kafejce i Wednesday przeholowuje w byciu dla niej niemiłym), na pewno nie było żadnego balu. Ehh, muszę się przymusić do obejrzenia tego sezonu do końca, bo póki co odstępstwa od książki trochę mnie odrzucały (nie mówiąc o obowiązkowych Fullerowych wybuchach randomowej krwi w każdym odcinku).