Myszmasz Przedpremierowy – Iron Fist

3 komentarze


Zapraszamy do odsłuchania pierwszego Bardzo Specjalnego Myszmasza. Dzięki uprzejmości, a przede wszystkim strategii marketingowej platformy Netflix, dane nam było obejrzeć pierwszych 6 odcinków serialu “Iron Fist”. Taką mniejszą połowę sezonu, na podstawie której możemy zaopiniować, a może nawet – nie bójmy się tego słowa – zrecenzować najnowszy marvelowo-netfliksowy serial. A przynajmniej pół serialu.

Audycja jest całkowicie bezspoilerowa, bo nie stać nas na to, by zdradzać tajemnice serialu.

Możecie nas także wspierać na Patronite: patronite.pl/myszmasz
Dzięki waszej pomocy nie ma tygodnia bez Myszmasza!

Zapraszamy do słuchania i jak zwykle czekamy na wasze komentarze i uwagi tu na stronie, pod adresem myszmaszpodcast@gmail.com albo na facebooku.

POBIERZ ODCINEK

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Tags: , , , , , , , , ,

 • Olafina

  Och! Ja po drugiej serii Daredevila wcale nie wiem o Hand dużo więcej niż to, że są ninja i nie są zbyt dobrzy 🙂

 • Tony

  Jestem w 12 minucie podcastu i już więcej nie trzeba mnie przekonywać. Szkoda, że Netflix mając gotowe pół sezonu, nie publikuje tego. Takie zagrywki robi HBO, Netflix kojarzył mi się zawsze z tym, że jak już coś mają, to nie trzeba na to czekać. A tu trzeba 🙁

  • Krzysiek Ceran

   Czekaj, co? Cały sezon będzie dostępny 17 marca. Siedemnastego marca nie trzeba będzie na nic więcej czekać, ale trzeba poczekać do 17 marca, dnia premiery. Tak jak zawsze w wypadku netliksowych seriali.