Zombie jako bohaterowie seriali – Serialcon 2016

4 komentarze

W tym roku, Mysz wystąpiła na SerialConie z prelekcją o zombie w serialach. Ale nie mówimy o hordach dzikich ghuli, ale o tych serialach, w których zombie traktowani są jako indywidualni bohaterowie – przywróceni, którzy oprócz głodu mózgów mają też własną osobowość, motywację i dążenia. Jakość nie jest najwyższych lotów, w sali było bardzo ciemno, mamy nadzieję, że nam wybaczycie.

W prezentacji, Mysz opowiada o takich serialach jak Les Revenants, In the Flesh, Z Nation i iZombie.

Oglądając wideo, możecie też zobaczyć slajdy prezentacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by posłuchać prelekcji, ściągając mp3 z linka poniżej lub za pośrednictwem naszego feedu RSS.

POBIERZ AUDIO

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Linki do notki Myszy o miłości i Zombie:

I że cię nie opuszczę…

Aż po grób.

Tags: , , , , , ,

  • Jakość jest całkiem ok, jeśli chodzi o audio, trochę nie słychać pytań z widowni, ale można się domyślić. Poza tym, bardzo dziękuję za wrzucenie, naprawdę fajnie się słiuchało :). I may ot may not parsknąć śmiechem na środku sklepu, słuchając o Les Revenants.

  • Łukasz Świniarski

    Bardzo fajny występ Myszy – mimo sporej tremy na początku z biegiem czasu coraz bardziej słychać w jej głosie coraz większą pewność siebie. Les Revenants ma polską nazwę Przywróceni 😀

  • Elka

    A link do 20-stronicowej rozprawy o Zombie, można poprosić? 🙂

    • Już dodałem powyżej, do treści wpisu, na samym dole 🙂